Aktivity pro rodiče s dětmi

O projektu

Cíl projektu FunWiki

Naším cílem je zjednodušit rodičům hledáním různých aktivit pro rodiny s dětmi.

Chceme věřit tomu, že když budou rodiče trávit méně času na internetu vyhledáváním informací o tom, jak zabavit děti o víkendu, během prázdnin, nebo jen tak odpoledne, budou mít víc energie na to opravdu s dětmi někam zajít.

Pro koho jsou stránky určeny

  • pro rodiče
  • pro prarodiče
  • pro děti
  • pro kohokoliv, kdo se chce dozvědět jaké aktivity pro děti jsou v jeho okolí nebo tam kam se chystá na výlet nebo dovolenou

Snažíme se vybírat a zařazovat hlavně taková místa, která jsme sami navštívili a líbilo se nám tam, máme na ně dobré reference nebo se tam chystáme.

Použití z mobilních telefonů a tabletů

Žijeme v době chytrých mobilních telefonů a tabletů. Stránky www.funwiki.cz byly navrženy tak, aby prohlížení na malé obrazovce mobilního telefonu nebo na o něco větším tabletu bylo co nejpohodlnější. Tak to zkuste přímo v terénu :-)

Při otevření stránky se obvykle objeví dotaz, jestli prohlížeč může použít aktuální polohu. Pro lepší fungování stránek je vhodné toto potvrdit, protože vám potom stránky nabídnou aktivity, které se právě konají v okolí. V opačném případě se zobrazí celá Česká republika a je potřeba zvolit kraj nebo použít přiblížení mapy.